JAK SIĘ ZAPISAĆ?

1. Wypełnij formularz, podając poprawne dane, zgodnie z polami formularza (imię i nazwisko, e-mail,telefon itp.)

2. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca zgłoszenie. W przypadku nie otrzymania wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

3. Dokonanie rezerwacji jest BEZPŁATNE, jednak…

4. Aby mieć GWARANCJĘ ZAREZERWOWANIA miejsca, opłać zaliczkę w wysokości 20% kursu, w przeciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia zgłoszenia.

5. Zaliczkę oraz opłatę za kurs, należy przelać na poniższe dane otrzymane w wiadomości e-mail.

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, Rodzaj Kursu (np.Kurs Trener Personalny), Miasto, Data

NAJBLIŻSZE TERMINY

Warszawa: 22.02.2020(weekendowy)

Warszawa: 24.02.2020 (dzienny)

Warszawa Trening medyczny start 29.02.2020 (weekendowy)

Formularz Zapisów

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zobacz co mówią o nas absolwenci!

Miejsce prowadzenia kursu w Warszawie

Kursy odbywają się w siłowni Calypso Fitness Warszawa Europlex, przy ul. Puławskiej 17 w Warszawie.

Ten doskonale wyposażony klub ma ponad 2500 M2 powierzchni, podzielonych na kilka stref min.: strefa treningu siłowego, strefa maszyn, strefa sprzętu cardio, strefa funkcjonalna, ścianka wspinaczkowa, squash, badminton.

Specjalnie na potrzeby naszych kursów zadbaliśmy o komfortowe warunki nauki.

Jeżeli chcesz zobaczyć zdjęcia siłowni – kliknij tutaj!

Na miejsce możesz wygodnie dojechać komunikacją miejską lub samochodem (w okolicy jest sporo bezpłatnych w weekendy miejsc).

Trafisz do nas autobusami: 138,222,119,131,167,168,501,519,522

Dojedziesz metrem: stacja metro politechnika i później 8 min, piechotą

Miejsce prowadzenia kursu w Łodzi

Kursy na trenera personalnego w Łodzi odbywają się w siłowni Evergym, przy ul. Sienkiewicza 100 w Łodzi.

Evergym to nowoczesny klub, wyposażony we wszystkie niezbędne do prowadzenia zajęć sprzęty: od maszyn cardio przez maszyny siłowe, a na wolnych ciężarów, piłkach fitball, gumach, kettlach i kończąc.

Do dyspozycji kursantów oddana jest specjalna sala, gdzie w komfortowych warunkach zostaną przeprowadzone kolejne moduły naszych zajęć.

Dodatkowo znajdziecie tutaj strefę relaksu – hello! cofee club, gdzie w przerwie napijecie się pysznej kawy, zjecie fit posiłki i napijecie się szejka białkowego.

Do klubu Evergym dojedziesz: autobusem – linia 57,77 (pogotowie ratunkowe), linia 77 (abramowskiego-sienkiewicza), samochodem – wjazd od ul. Sienkiewicza (są miejsca parkingowe przed klubem).

Certyfikat czeka na Ciebie!

kurs trener personalny Warszawa