Warsztat: Kettlebell w treningu personalnym cz.1 - Warszawa

Warsztat: Kettlebell w Treningu Personalnym cz.1 ,

(Nie tylko dla trenerów – nie wymagamy ukończonego kursu trenerskiego)

odbywa się w siłowni Calypso Fitness Club Europlex przy ul. Puławskiej 17 w Warszawie.

Najbliższy warsztat:

27.10 – 28.10 (sobota 6h i niedziela 6h)

TYLKO 16 MIEJSC

Zapisz się

Warsztat Kettlebell

Odważniki kulowe kettlebells to niezwykle wszechstronny sprzęt, który przy odpowiednim wykorzystaniu pomaga zbudować siłę, sprawność, dynamikę, wytrzymałość oraz… charakter!

Efektywny trening to nie „machanie kettlami” tylko świadome używania ciała poprzez wypracowanie właściwych wzorców ruchowych, umiejętność koordynowania oraz czucia pracy mięśni, a także świadomy oddech.

Pomyśl jak wielką wartość możesz dać swoim podopiecznym, jeżeli wprowadzisz do ich planów treningowych elementy metody kettlebell.

Naucz się planowania efektywnego treningu, wykorzystując ćwiczenia min. takie jak: swing, clean, snatch i obserwuj jak Twoi klienci zmieniają się w sprawne maszyny o niedźwiedziej sile oraz żelaznej kondycji.

Informacje praktyczne o warsztacie

1

Co zyskasz?

Poznasz metodę trenowania kettlami HARDSTYLE wg. Szkoły Pavla Tsatsoulie’a, która wywodzi się z rosyjskiej armii i jest połączeniem kettli z filozofią karate. Przedstawimy Ci podstawowe ćwiczenia oraz sposoby ich układania w plan treningowy.
2

Czego konkretnie się nauczysz?

Zaczniesz od nauki oddechu – poznasz tzw. oddech siły (power breath), nauczysz się wykorzystywać przeponę oraz kontrolować napięcie mięśni ciała. Następnie poznasz ćwiczenia z kettlami takie jak: martwy ciąg, swing, zarzut, wyciskanie żołnierskie, rwanie, przysiad przedni (w dwóch wersjach), a na deser – tureckie wstawanie. Pokażemy Ci jak nauczać tych ćwiczeń od ZERA i dostosować je do poziomu zaawansowanie klienta.
3

Jak prowadzimy szkolenie?

Kursanci pracują w parach wzajemnie się poprawiając pod czujnym okiem prowadzącego. Stawiamy na praktykę, więc bądź gotów na solidny wycisk! Podczas zajęć często prowadzimy wspólną dyskusję np. zastanawiamy się jak nauczyć klienta poszczególnych elementów ćwiczenia, z czego wynika brak odpowiednio zakresu ruchu itp., a następnie szukamy konkretnych rozwiązań
4

Co zyskasz jako trener personalny?

Poznasz szczegóły techniczne związane z metodą HARDSTYLE, odpowiednim oddechem, kluczowymi wzorcami ruchowymi (hip hinge, squat), a także sposobami identyfikacji problemów dotyczących aparatu ruchu, celem zminimalizowania ryzyka kontuzji.
Będziesz wiedział jak wykorzystać kettle w budowaniu planów treningowych dla klientów na różnym stopniu zaawansowania. Nauczysz się prawidłowego korygowania błędów.
Warsztat Kettlebell

Kto prowadzi?

warsztat kettlebell

Paweł Orzechowski

Licencjonowany trener StrongFirst Kettebell, posiadacz Crossfit Certyficate level 2, absolwent AWF w Warszawie oraz instruktor kinezygerontoprofilaktyki. Jest pasjonatem treningu z odważnikami kettlebell. Należy do elitarnej grupy KETTLEBELL TOP TEAM, a z kompletem 5-ciu gwiazdek.

Jak mówi sam o sobie – jest przede wszystkim trenerem (spotkasz go w CityFit Rondo ONZ, Crossfit Genius), a swoje podejście, czyli świadomy trening przekłada na pracę z podopiecznymi. )

Prywatnie motocyklista, miłośnik podróży i dobrego jedzenia

Więcej o Pawle i jego filozofii treningu znajdziesz na stronie TrenujŚwiadomie oraz Instagramie .

Dwa dni warsztatów z kettli +

certyfikat uczestnictwa

699 zł

Uwaga!

Dla trenerów Health Factory specjalna cena – 599 zł
 Przelej całość w ciągu 3 dni roboczych i obniż swoją cenę o dodatkowe 50 zł

Jak się zapisać na kurs?

1. Wypełnij formularz, podając poprawne dane, zgodnie z polami formularza (imię i nazwisko, e-mail,telefon itp.)

2. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca zgłoszenie. W przypadku nie otrzymania wiadomości, sprawdź folder SPAM lub skontaktuj się z nami.

3. Dokonanie rezerwacji jest BEZPŁATNE, jednak…

4. Aby mieć GWARANCJĘ ZAREZERWOWANIA miejsca, opłać zaliczkę w wysokości 99 zł, w przeciągu 3 dni roboczych.

5. Zaliczkę oraz opłatę za kurs, należy przelać na poniższe dane:

Health Factory sp. z.o.o.

ul. Kopernika 30 lok. 418, 00-336 Warszawa

NR. Konta bankowego: 47 1020 4900 0000 8102 3153 9050

Tytuł przelewu: Imię i nazwisko, Rodzaj Kursu (np.Kurs Trener Personalny), Miasto, Data

6. Warsztaty są przewidziane TYLKO do 16 osób.