Trening medyczny w treningu personalnym - 2 dni, 14h!

Zdobądź nowe kompetencje - zadbaj o klientów.

Poznaj cenę i terminy
kurs trener medyczny

Dla kogo jest kurs

Trening medyczny w treningu personalnym?

Jeżeli chcesz być kompletnym trenerem, który potrafi pomóc swoim klientom, musisz rozwijać kompetencje. Coraz więcej osób trafia na siłownię z wadami postawy, bólami stawów, brakiem świadomości ciała. Takie dysfunkcję znacznie ograniczają efekty treningu i wymagają specjalistycznego podejścia.

Trening medyczny stworzyliśmy z myślą o ambitnych trenerach, którzy chcą poznać praktyczne zagadnienia z obszaru pre-rehabilitacji. Kurs trenera medycznego dostarcza podstawowe elementy wiedzy fizjoterapeutycznej, bazujące na zdobytej przez nas praktyce. Uczysz się tylko tego, co faktycznie Ci się przyda w pracy z klientem.

Pobierz program kursu

Terminy i cena

Termin

18.05-19.05

Cena

699 zł

Lokalizacja

Cityfit Wola
ul. Młynarska 8/12

Masz pytania?

Zadzwoń do nas! Na twoje wątpliwości odpowie prowadzący kurs.

Tomek: 535 161 662

Trener medyczny to 14h intensywnych zajęć.

Zaczynając od odcinka szyjnego, poprzez obręcz barkową, kręgosłup, miednicę, kolana, a na stawie skokowym kończąc - pokażemy Ci jak radzić sobie z poszczególnymi dysfunkcjami tych obszarów.

Jedyny podręcznik do treningu medycznego na rynku!

Kompletne kompendium do treningu medycznego, dla trenerów personalnych. 72 strony porad, opisów, zdjęć i komentarzy. Podręcznik stanowi świetne uzupełnienie zajęć i doskonale sprawdza się w pracy z klientem.

Formularz zapisów:

Fragment wykładu o prawidłowej postawie

Obejrzyj nagranie z wykładu o prawidłowej postawie kręgosłupa na kursie trener medyczny dowiesz się jeszcze więcej!

Kurs trener medyczny, poprowadzi:

Tomasz Rymanowski

Fizjoterapeuta, współzałożyciel „HEALTH FACTORY- Akademia Trenerów Personalnych”, założyciel „FTR- Fizjoterapia Tomasz Rymanowski, trener personalny od 2011 roku, wykładowca/szkoleniowiec który posiada na swoim koncie przeszkolenie blisko 300 trenerów personalnych, sportowiec od 20 lat. Były zawodnik Sandomierskiego klubu Karate Kyokushin. Uczestnik oraz medalista zawodów ogólnopolskich. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii oraz treningu m.in.: „Complete Sports Manual Therapy” szkolenie prowadzone przez dr Massimiliano Febbi dyrektora edukacyjnego oraz opiekuna fizjoterapeutycznego Włoskiej Federacji Ciężarowców. Specjalizuje się w rehabilitacji oraz pre-rehabilitacji współpracując ze sportowcami oraz amatorami. Ukończone kursy i szkolenia:
Kinesiologytaping
PNF- Proprioceptive Neuromuscular Facilitation
Rehabilitacja w sporcie- punkt widzenia terapeuty sportowego
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
Rehabilitacja w stomatologii- Diagnostyka i leczenie pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcją narządu żucia w ujęciu holistycznym
Instruktor kulturystyki/trener personalny
Terapia CranioSacralna
Complete sports manual therapy

Podnieś swoje kwalifikacje - przyjdź na kurs.

Trener medyczny to przyszłość treningu personalnego.