Healty Factory kurs trenera personalnego

O Akademii Trenerów Personalnych Health Factory

Akademia Trenerów Personalnych Health Factory to osobisty projekt dwójki doświadczonych trenerów personalnych, instruktorów oraz wykładowców – Tomasza Rymanowskiego i Jana Słoniewicza. W branży fitness jesteśmy już od prawie 10 lat, wciąż aktywnie pracując na warszawskich siłowniach (min. McFit, CityFit, S4, Calypso, Zdrofit itd). Przez ostatnie 3 lata tworzyliśmy program kursów i szkoliliśmy przyszłych trenerów osobistych w jednej z popularnych szkół trenerskich.

W tym roku, wsłuchując się w potrzeby kursantów oraz obserwując dynamiczny rozwój rynku fitness w Polsce, stworzyliśmy kurs na trenera personalnego, który naszym zdaniem jest kursem idealnym.  Nasza znajomość wszystkich tajników i realiów tego zawodu, kameralne grupy, najistotniejsze moduły (w kontekście pracy z klientami), niezbędna teoria w formie warsztatów oraz solidna praktyka, sprawią, że otrzymany certyfikat będzie rzeczywistym potwierdzeniem Twoich umiejętności.

kurs trener personalny Warszawa

Osobiście gwarantujemy profesjonalizm i doskonałą jakość każdego kursu

ZASTANAWIASZ SIĘ CO NAS WYRÓŻNIA?

Wiemy, że trener personalny to nie tylko osoba od „odchudzania” czy też „rzeźbienia” ciała. Nasi kursanci po zakończonym kursie są przygotowani między innymi do pracy z klientami z wadami postawy, z klientami odczuwającymi ból kręgosłupa, ze sportowcami, z osobami posiadającymi ograniczenia ruchowe. Rozbudowanie programu kursu TRENERA PERSONALNEGO o moduły takie jak „Trening medyczny w treningu personalnym” czy też „Trening funkcjonalny. Programowanie oraz charakterystyka” wyposaża przyszłego trenera w profesjonalną wiedzę, a także umiejętności.

Ze względu na kompleksowe podejście nasz kurs to również świetna propozycja dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę, a niekoniecznie planują rozpoczęcie kariery jako trenerzy personalni. Mimo wszystko, kto wie, być może uczestnictwo w kursie przewróci Twoje życie zawodowe do góry nogami? Dlatego dołącz do nas i przenieś swoją wiedzę na wyższy poziom. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z programem kursu!

Health Factory logo

KADRA

Tomasz Rymanowski

Tomasz Rymanowski

Tomasz Rymanowski
Fizjoterapeuta, współzałożyciel „HEALTH FACTORY- Akademia Trenerów Personalnych”, założyciel „FTR- Fizjoterapia Tomasz Rymanowski, trener personalny od 2011 roku, wykładowca/szkoleniowiec który posiada na swoim koncie przeszkolenie blisko 300 trenerów personalnych, sportowiec od 20 lat. Były zawodnik Sandomierskiego klubu Karate Kyokushin. Uczestnik oraz medalista zawodów ogólnopolskich. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu fizjoterapii oraz treningu m.in.: „Complete Sports Manual Therapy” szkolenie prowadzone przez dr Massimiliano Febbi dyrektora edukacyjnego oraz opiekuna fizjoterapeutycznego Włoskiej Federacji Ciężarowców. Specjalizuje się w rehabilitacji oraz pre-rehabilitacji współpracując ze sportowcami oraz amatorami. Ukończone kursy i szkolenia:
Kinesiologytaping
PNF- Proprioceptive Neuromuscular Facilitation
Rehabilitacja w sporcie- punkt widzenia terapeuty sportowego
Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
Rehabilitacja w stomatologii- Diagnostyka i leczenie pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcją narządu żucia w ujęciu holistycznym
Instruktor kulturystyki/trener personalny
Terapia CranioSacralna
Complete sports manual therapy
Jan Sloniewicz

Jan Słoniewicz

Od 6 lat zajmuję się pracą z drugim człowiekiem, w kontekście pracy nad założonymi celami: odchudzaniem, budową masy mięśniowej, a przede wszystkim dbaniem o dobre zdrowie i samopoczucie. Stale dbam o swój rozwój poprzez uczestnictwo w szkoleniach, bycie na bieżąco z nowościami w branży fitness, a przede wszystkim zdobywanie wiedzy, która będzie przydatna dla lepszych postępów moich klientów.
Osobiście jestem fanem treningu typowo siłowego i ćwiczeń wielostawowych, pasjonuje mnie sposób układania planów treningowych w kontekście rozwoju masy mięśniowej, a także znajdowanie takich systemów odżywiania, w których to dieta jest dla człowieka, a nie człowiek dla diety.
Poza tym stale, od 3 lat, prowadzę bloga, gdzie dzielę się swoją wiedzą, zdobytą przez lata prowadzenia treningów: www.jansloniewicz.pl
W pracy z klientami zwracam dużą uwagę na kontakt z drugim człowiekiem i metody personalizacji ćwiczeń pod określoną budowę ciała. Nauczę Cię jak wytłumaczyć ćwiczenie drugiej osobie, jak zauważyć ewentualne błędy, jak prawidłowo skorygować, tak abyś jako trener czuł się zawsze usatysfakcjonowany i widział efekty swojej pracy.
Zanim powstało Health Factory, tworzyłem od podstaw kursy trenera personalnego w Fit Academy (Instytut Trenerów Personalnych), a przez prawie 3 lata wyszkoliłem ponad 300 trenerów osobistych. Swoje doświadczenie wykorzystuję w opracowywaniu programu szkoleń dla kursantów Health Factory.
Konrad-Kalinowski

Konrad Kalinowski

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel „Warsaw-Trainer Konrad Kalinowski”. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie tytuł magistra, trener II klasy w kulturystyce. Specjalizuje się w periodyzacji oraz metodyce treningu siłowego. Szeroka wiedza z zakresu podnoszenia ciężarów (były zawodnik). W swojej pracy koncentruje się na indywidualnych potrzebach klientów. Zawsze zaangażowany oraz cierpliwy. Skoncentrowany na przekazywaniu wiedzy w sposób zrozumiały zarówno dla klientów indywidualnych jak i przyszłych trenerów.
Marcin Bocian

Marcin Bocian

Absolwent fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz trener personalny. Poza wiedzą nabytą podczas studiów stale powiększa swoje kompetencje uczęszczając na liczne kursy doszkalające. Część z nich stanowi dwumodułowy kurs z metodyki treningowej, prewencji urazów w sporcie oraz kompleksowej terapii manualnej sportowców. Ze względu na fizjoterapeutyczne podejście do treningu w jego prowadzeniu skupia się nie tylko na efekcie końcowym oraz sylwetkowym, ale również dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich podopiecznych.
Pawel Orzechowski

Paweł Orzechowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Student fizjoterapii
Szkolił się w Polsce oraz za granicą. Licencjonowany trener StrongFirst Kettlebell, CrossFit level 2, trener personalny oraz instruktor kinezygerontoprofilaktyki. Uczestnik licznych szkoleń w zakresie treningu funkcjonalnego, podnoszenia ciężarów oraz wielu innych metod treningowych. Od dzieciństwa związany ze sportem – przez kilka lat uprawiał akrobatykę sportową oraz piłkę nożną. Ma za sobą poprowadzonych tysiące godzin zajęć grupowych oraz jeszcze więcej indywidualnych.

Pasjonat treningu z odważnikami kettlebell. Paweł należy do elitarnej grupy KETTLEBELL TOP TEAM z kompletem wszystkich - 5-ciu gwiazdek. Zawodnik oraz trener - w tym roku zdobył 7 miejsce w Mistrzostwach Polski Kettlebell Hardstyle. Woli jednak mówić o sobie w kategorii trenera niż zawodnika. Nauka innych daje mu dużo większą satysfakcje.

Praca trenera jest dla niego realizowaniem pasji. Duże pokłady cierpliwości w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą doskonale sprawdzają się w pracy z osobami na każdym szczeblu zaawansowania. Jego podejście do treningu zamyka się w haśle #TrenujSwiadomie - jest to jego filozofia treningowa oraz jednocześnie nazwa jego marki.

Prywatnie motocyklista oraz miłośnik dobrego jedzenia ;).

Kurs kalistenika Kubert

Hubert Brzozowski

Prawdziwy fan kalisteniki i treningu siłowego na drążkach. Swoją sylwetką oraz sprawnością zawstydza kulturystów.
Doświadczenie treningowe zdobywał w grupie Street Workout Warszawa, a dodatkowo samodzielnie szlifuje i testuje różne metody wykonywania ćwiczeń, wciąż rozwijając swoje umiejętności.
Aktualnie studiuje Psychologię Społeczną, a treningami personalnymi zajmuje się od 5 lat.
Jego metody pracy z klientami są oparte w znacznej części na kalistenice, która pozwala budować koordynację ciała, siłę mięśni głębokich, a także ogólną sprawność.
Posiada ogromne doświadczenie w nauczaniu podstawowych, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych elementów treningu na drążkach.
Prywatnie jest fanem bachaty oraz prowadzi popularny profil na Instagramie (https://www.instagram.com/hubert_brzozowski/?hl=pl )
Michal Woszczek

Michał Woszczek

Michał Woszczek – dietetyk sportowy, autor strony Dietetyka na luzie. Ukończył studia licencjackie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ze specjalnością w dietetyce sportowej. Obecnie kontynuuję naukę na SGGW w Warszawie. W swojej pracy wyznaje elastyczne podejście do żywienia oparte o dowody naukowe. Współpracował z zawodnikami sztuk walki, sportów siłowych, lekkoatletyki oraz osobami ćwiczącymi rekreacyjnie. Specjalizuje się w żywieniu sportowców dyscyplin siłowych i sylwetkowych.
W Health-Factory, zajmuje się prowadzeniem modułów związanych z dietetyką oraz suplementacją.
Piotr Karlik

Piotr Karlik

Certyfikowany trener przygotowania motorycznego

Certyfikowany trener przygotowania motorycznego CPS Level III w SCEC, uczestnik wielu szkoleń i warsztatów na temat przygotowania motorycznego gdzie prelegentami były światowe sławy, oraz specjalista ds. żywienia. Przez kilka lat trener przygotowania motorycznego w klubach siatkarskich zarówno młodzieżowych jak i Plus Ligi oraz Ligi Siatkówki Kobiet.

W chwili obecnej pracując indywidualnie ze sportowcami. Całe życie związany ze sportem, w siatkówce odnosząc mniejsze lub większe sukcesy. W tej chwili nie zamyka się na żadną metodę treningu - ze wszystkich biorąc to co najlepsze. Posiada wiedzę z zakresu periodyzacji treningu, progresji siłowej, zapobiegania kontuzji oraz przygotowania motorycznego zawodników sportów indywidualnych i zespołowych. Dzięki zdobytej wiedzy o treningu oraz żywieniu chce doprowadzić sportowców na wyżyny ich możliwości.

W mediach społecznościowych znajdziecie go jako buildyourself.

Dariusz Domagała

Dariusz Domagała

Trener personalny, wykwalifikowany masażysta

Doświadczony trener personalny a także wykwalifikowany masażysta. Na rynku fitness działa od 7 lat, a w sieci można go znaleźć pod pseudonimem Fitnesslider. Mogliście widzieć go w Polsacie News, gdzie występował w roli eksperta. Uczestnik wielu konferencji, kursów i szkoleń. Autor wielu branżowych artykułów. Pasjonat badań naukowych oraz ciekawostek związanych z treningiem. Swoją przygodę ze sportem zaczął od judo, a teraz swoich sił próbuje w triathlonie.

Na kursie będzie zajmował się anatomią, fizjologią czy biomechaniką ludzkiego ciała. Postara się w prosty i zrozumiały sposób przedstawić najważniejsze informacje związane z budową ciała. Prowadzenie wykładów nie jest dla niego nowością. Wcześniej prowadził wykład między innymi na targach rehabilitacyjnych, gdzie miał przyjemność wystąpić po doktorze Ryszardzie Biernacie.

Prywatnie interesuje się sceną MMA i planuje ukończyć pełny dystans w triathlonie. W wolnej chwili stawia na samokształcenie i szukaniem ciekawostek, które będzie mógł później zaprezentować Wam na kursie trenera personalnego.

W chwili obecnej pracując indywidualnie ze sportowcami. Całe życie związany ze sportem, w siatkówce odnosząc mniejsze lub większe sukcesy. W tej chwili nie zamyka się na żadną metodę treningu - ze wszystkich biorąc to co najlepsze. Posiada wiedzę z zakresu periodyzacji treningu, progresji siłowej, zapobiegania kontuzji oraz przygotowania motorycznego zawodników sportów indywidualnych i zespołowych. Dzięki zdobytej wiedzy o treningu oraz żywieniu chce doprowadzić sportowców na wyżyny ich możliwości.

health factory foto

Paweł Widawski

Sportowiec, trener personalny i szkoleniowiec z kilkuletnim doświadczeniem.

W 2015r. poświęcił się pracy w branży fitness, którą poznał zarówno z perspektywy trenera w korporacji, jak również freelancera i menadżera zespołu trenerów czy szkoleniowca przygotowującego do pracy nowych trenerów. Absolwent specjalistycznych szkoleń z zakresu dietetyki, metodyki i praktyki ruchu oraz psychologii.

Zwolennik naukowych metod opartych na dowodach, holistycznego podejścia do budowania formy oraz indywidualizacji wszelkich aspektów pracy z klientem. Wielbiciel sumiennej pracy własnej, na bieżąco z krajowymi i zagranicznymi publikacjami dotyczącymi zawodu trenera personalnego.

Aktualnie studiuje Aktywność fizyczną i żywienie w zdrowiu publicznym na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Julia Ragieło

Julia Jargieło

Trener personalny z ponad 5-letnim doświadczeniem, certyfikowana instruktorka fitness od 8 lat w branży.
Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne, na codzień prócz prowadzenia klientów indywidualnych, pracuję jako egzaminator i manager w firmie All for Body.
Moje obowiązki polegają na szkoleniu oraz egzaminowaniu trenerów personalnych.
Doskonale wiem jak ważna jest edukacja w kontekście pracy, w branży fitness. Podejście do człowieka ulega ciągłej zmianie, więc jeżeli chcesz osiągnąć sukces w zawodzie trenera, musisz dobrze rozumieć swojego klienta oraz umieć mu skutecznie pomóc.
Podczas kursów na trenera personalnego przekazuję kursantom swoje doświadczenie oraz wiedzę pozyskaną na szkoleniach, min.:

2011r. kurs: Wychowawca Wypoczynku Dzieci i Młodzieży
2012r. szkolenie: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy
2012r. nominacja (licencja) sędziego płetwonurkowania Polskiego Związku Płetwonorkowania
2011-2012r. kurs: Pierwsza Pomoc Przedmedyczna
2011-2012r. Specjalista Instruktor Fitness / Roczna Szkoła Policealna dla Dorosłych “Copernicus”
10.2012r. szkolenie: OM Aqua Instruktor / Szkoła Open Mind Health&Fitness Idea w Krakowie
02.2014r. kurs o specjalności: Trener Personalny / Poradnia Zdrowego Odżywiania Dietetycznie Poprawni
02.2014r. kurs: Kierownik Kolonii
03-04.2014r. kurs weekendowy: Basic Personal Trainer / Kuźnia Trenerów w Katowicach
12.2014 szkolenie: Zdrowy Kręgosłup / Reha-Fit w Gliwicach
10.2014 szkolenie: TRX dla zaawansowanych / Trainers Academy w Katowicach
07.2015 szkolenie: Dietetyka sportowa / Medone w Krakowie
05.2016 szkolenie: Anaboliczna dieta tłuszczowa w teorii i praktyce / Candoit.pl w Krakowie
05.2016 szkolenie: Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej – dieta, trening, suplementacja / Candoit.pl
10.2016 Ogólnopolskie Szkolenie Mobility /CF Kraków
12.2016 szkolenie: Kettlebells / Jatomi Bonarka w Krakowie
12.2016 kurs: Menadżer fitness, siłowni, SPA&Wellness / Agencja Promocji Sportu ``For Fame``
03.2016 szkolenie: Sport Nutrition – Ketogenic & Carb Cycling / Premium Sport Academy w Krakowie
06.2017 kurs: Clinical Nutrition – kurs dietetyki klinicznej / Premium Sport Academy w Krakowie
06.2017 Ajwen Tour: Zmień jedzenie na pożywienie i pozbądź się chorób / Iwona Wierzbicka ``Ajwen``
w Katowicach
07.2017 kurs: Sports Anatomy – Anatomia Sportowa / Premium Sport Academy w Krakowie
11.2017 szkolenie: Technika przysiadu - Barbellbrothers / A4Academy w Krakowie
11.2017 szkolenie: Dietoterapia w chorobach tarczycy / A4Academy w Krakowie
12.2017 szkolenie: Plyometria, czyli trening nóg na obiążeniu własnego ciała / A4Academy w Katowicach
12.2017 szkolenie: Technika poprawnego wykonywania wyciskania leżąc i martwego ciągu /A4Academy
w Poznaniu
2017 szkolenie: Skuteczność specjalisty branży fitness – Katarzyna Szyguła / A4Academy w Poznaniu
2018 warsztaty z istoty umiejętności interpersonalnych / A4Academy w Krakowie
2018 Kettlebells Masterclass I / A4Academy w Katowicach
2018 szkolenie: Interpretacja wyników badań krwi – Medfood / A4Academy w Warszawie
2018 Mobility Conditioning - Steve Maxwell / A4Academy w Warszawie
06.2018 szkolenie: Praca z punktami spustowymi / A4Academy w Krakowie

Michal-Kanclerz

Michał Kanclerz

Trener personalny ,certyfikowany instruktor kulturystyki i rekreacji ruchowej oraz student kierunku fizjoterapia. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem zawodowym , gdyż od 19-stego roku życia współpracuje na płaszczyźnie treningów indywidualnych z wieloma podopiecznymi pomagając im zbliżyć się do założonych celów treningowych.``. Uczestnik dziesiątek szkoleń związanych z branżą. Twórca kanału TrenerTv, który aktualnie posiada ponad 57 tys. subskrypcji!
W Health Factory odpowiada za moduł związany z biznesem i karierą trenera personalnego. Michał opowie Ci jak zostać skutecznym trenerem, który potrafi sprzedawać treningi i utrzymać klienta.