Kurs Trener Personalny

Instruktor fitness powinien zrobić kurs trenera personalnego – 5 powodów!

By 20 września 2018 No Comments

Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez kurs trenera personalnego to nie tylko sposób, by zarabiać więcej. Dobrze wykorzystany, stanowi podwaliny pod własny biznes, mogący przynosić spełnienie zawodowe i realizację wielu pasji.

 

tl;dr
Dbanie o stałe rozwijanie się jest podstawą spełnienia zawodowego oraz życiowego. Stawianie kolejnych wyzwań edukacyjnych wraz z  dochodowymi,  stanowi świetną motywację do brnięcia przez morza kariery. Dzięki zdaniu szkolenia trenerskiego będziesz wstanie poczuć spełnienie w strefie finansowej, jak i rozwojowej, dobijając do wyznaczonego przez siebie portu.

kurs trenera personalnego health-factory Warszawa Łódź Wrocław1. Instruktor fitness – podnieś swoje zarobki!

Po pierwsze, wzbogacasz swoje CV, co wpływa na wysokość stawki przy prowadzeniu zajęć grupowych. Kolejny plus to nowa możliwość zarabiania, czyli treningi indywidualne, gdzie otrzymujesz większe wynagrodzenie, niż za te grupowe. Co więcej, z czasem nauczysz się jak pozyskiwać klientów, więc zyski zaczną jeszcze bardziej rosnąć.

 

Dlaczego szkolenie trenerskie jest tanie?

2.Zdobądź precyzyjną wiedzę – skuteczniej nieś pomoc

Czy wiesz, jak działa ludzkie ciało? Z jakiego powodu ćwiczenia, które stosujesz podczas zajęć, dają efekty albo nie? A może bez zastanowienia wykorzystujesz schematy, o których dowiedziałeś się kilka lat temu?

Warto poszerzyć swoją wiedzę, by zrozumieć wszystkie procesy kierujące człowiekiem. Dzięki temu zarobisz i komuś pomożesz, a więcej o tym, w kolejnym punkcie…

3. Postaw na nowe wyzwania – spełniaj się

Podczas spotkań grupowych, trudno jest omówić pojedyncze przypadki i skutecznie pomóc jednej osobie. Sama specyfika tego typu biznesu wiąże Ci ręce, zmuszając do mniej uważnego traktowania poszczególnych członków zajęć.

W przypadku treningu personalnego możesz poświęcić więcej czasu na dokładne przebadanie oraz zdiagnozowanie problemu, co umożliwi zaplanowanie strategii mającej wyleczyć Twojego podopiecznego. Satysfakcja, gdy drugi człowiek dziękuje Ci za usunięcie bólu kręgosłupa, który towarzyszył mu od kilku lat, jest nie do opisania.

4. Marketing – rozgryź ludzkie zachowania jako

Pracując z drugim człowiekiem będziesz w stanie zrozumieć dlaczego ktoś do Ciebie przychodzi i prosi o pomoc. Jakie emocje nim kierowały, co było w Tobie na tyle interesującego, że umówiliście się na konsultację. W ten sposób znajdziesz nie tylko swoją niszę, ale też zrozumiesz jak prowadzić marketing, dzięki któremu zaczniesz organizować więcej zajęć. A jeżeli masz żyłkę do biznesu… to zdobyte doświadczenie otworzy głowę na jeszcze więcej dochodowych pomysłów.

5. Inspiracja i rozwój zajęć – utrzymaj się na rynku

Nudne zajęcia i brak czegoś, czym można zainteresować, jawią się jako jedne z najczęstszych przyczyn upadku każdego fitness biznesu. Nowe spojrzenie na zdobywanie klientów oraz  prowadzenie spotkań treningowych, pomogą w odświeżeniu Twojej pracy, a co za tym idzie, nabrania silnego wiatru w żagle.

Pamiętaj – możesz czerpać satysfakcję z pracy jako instruktor fitness. Jednakże po pewnym czasie przyjdzie wypalenie i zmęczenie związane z prowadzeniem zajęć. Dobrze wiesz, że już 4 godziny w ciągu dnia potrafią wykończyć!
Czy chcesz tak działać do końca życia?

 

SPRAWDŹ OFERTĘ NASZYCH KURSÓW